Jdi na obsah Jdi na menu
 


Takže... Ahoj

20. 3. 2008

Takže... Ahoj

Já aneb cáklá Is a skvělá Ivi, která je mimochodem taky pěkně cvoklá sme si pořídily společný stránky. Proč? No asi protože jsme chtěly společný povídky a neutrální území...  a vidíte je tu tahle stránka snad si sem najdete cestu a budete nás navštěvovat a komentovat ty naše nesmysly... No a co jsem ještě chtěla??? Ta hlava děravá... asi nic to víte no... je večer a mě to už moc nemyslí i když mě to nemyslí ani přes den takže to není tak zlý... Musím se s Ivi domluvit jaký kontakty na sebe zveřejníme takže příště... za chvilku se tu objeví pár věcí takže radím počkat si ....

 Prozatím Pá vaše cáklá Is :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nazdárek

(AnnaRakouska, 20. 3. 2008 22:49)

Takže neutroš území, no jo. Já si sem cestu najdu vždycky. No, trochu zkrátím přezdívku jen na Annu, to platí i pro blog Is. Bude se to tak líp psát. Jinak to budu pořád já. :-)

P.S.: Ha, ha, to bych nebyla já, kdybych všude nezanechala komentík. I když je zajímavý, že nejvíc komentů nechávám u Is, ale neva, nějak mě to neomrzelo a ani neomrzí. I když ten kód mi trochu vadí, na ten jsem si už jednou stěžovala, ale co se dá dělat. :-)